Jak być pięknym, bogatym i mądrym życiowo

Anna Barauskas – life coach, trener NLP opowiada o tym co może dać Ci poznanie i życie wg zasad Life Coachingu. Więcej na stronach: http://www.SZKOLENIAwUSA.com oraz http://www.AnnaBarauskas.com

Anna Barauskas — pierwszy polski life coach i trener NLP w USA. Dzięki niej pomalujesz swój świat kolorami własnych marzeń!
Jest jednym z najlepszych polskich life coachów działających w świecie, pierwszym w USA polskim trenerem NLP, mówcą motywacyjnym, współzałożycielem oraz wykładowcą The NeuroLinguistic Training Institute of Chicago, prezesem Polish American Coach Federation oraz dziennikarką.
W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajduje się psychologia pozytywna, rozwój człowieka w okresie późnej dorosłości oraz związki psychologii z antropologią filozoficzną. Jej działalność w charakterze trenera rozwoju osobistego już dawno przestała być pracą i stała się życiową misją. Do 2012 roku wyszkoliła na terenie USA niemal 250 licencjonowanych life coachów, wykorzystujących w swojej pracy m.in. metody NLP oraz elementy terapii Gestalt, przeprowadziła ponad 3 tys. godzin szkoleń otwartych oraz zamkniętych dla firm i korporacji jak i kilkaset indywidualnych sesji coachingowych.
Anna w ciągu ostatnich 12 lat szkoliła się oraz była certyfikowana przez najbardziej znanych i cenionych na całym świecie specjalistów w dziedzinie life coachingu oraz motywacji. Wśród nich znaleźli się: dr Richard Bandler, John La Valle, Anthony Robbins, Brian Tracy, Louise Hay, Kathleen LaValle, Gregg Braden, Nicole Schneider, Scott Gallimore, Garth Fuerste, dr Muhammad Imran, dr Ginamarie Pugliese Wells, dr Wayne W. Dyer, dr Robert Holden, Marianne Williamson, dr Brian L. Weiss, Doreen Virtue, Cheryl Richardson, Caroline Myss.
Jest pierwszą Polką w USA, która uczyła się u samego dra Richarda Bandlera. Ten, wciąż żyjący twórca programowania neurolingwistycznego, osobiście nadał jej tytuł Licensed Trainer of Neuro-Linguistic Programming, dzięki czemu posiada ona uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów NLP oraz z NLP Coachingu, które są akredytowane przez międzynarodową i jednocześnie największą na świecie organizację skupiającą profesjonalistów w tej dziedzinie – Society of NLP z siedzibą w USA.
Wydała trzy publikacje w formie książkowej, zawierające jej własne przemyślenia na temat życia i relacji z ludźmi a obecnie przygotowuje do publikacji obszerny materiał o life coachingu.
Do jej licznych pasji, oprócz dziennikarstwa, pracy wydawniczej, rozwoju osobistego, zaliczyć również można trwającą od wielu lat miłość do Alaski. Anna nie tylko spędza wakacje w tym uroczym zakątku świata ale także od dwóch dekad fascynuje się siedemnasto i osiemnastowieczną historią tego obszaru.
Jedną z największych radości jest dla niej świadomość, że ludzie po spotkaniach z nią zaczynają malować swój świat w kolorze własnych marzeń.
Life coaching stał się jej sposobem na życie i drogą do budowania relacji z innymi ludźmi.Related Posts

Leave a Reply